Přihlásit se

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu

VITTORIA TRETRY POLAR ROAD 2018 40 yellow

Novinka letošní zimní sezóny! Primaloft, karbonová podrážka a upínání Boa!!

Zvolte variantu
Velikost
38

Skladem minimálně: 1 ks

5 990 Kč 4 950 Kč bez DPH
ks

Výrobce: Vittoria
Katalogové číslo: 18-POLAR.R

Podrobné informace

Tretry VITTORIA POLAR ROAD

novinka letošní zimní sezóny  - byly navrženy pro náročné cyklisty, které neodradí ani mráz a nepříznivé počasí. Díky použitým technologiím a špičkovým materiálům mají tretry výborné izolační vlastnosti.

Vynikající tepelná izolace je zajištěna patentovanou mebránou PRIMALOFT, která poskytuje maximální ochranu  při  nízkých teplotách. Membrána zároveň chrání před deštěm, větrem i sněhem a je prodyšná, takže ponechává Vaše chodidla v suchu a teple. PRIMALOFT je použit i v části pod vnitřní vložkou, takže tepelný komfort je skutečně dokonalý.

Anatomický svršek s minimem švů je z materiálu Lorica e Cordura v kombinaci s neoprénem a výše uvedenou mebránou PRIMALOFT. Tretry mají výrazné reflexní prvky, zvyšující Vaši bezpečnost na silnici.

Tretry mají upínací systém BOA, který zajišťuje, že je chodidlo ve správné pozici.  

Podrážka FCT Road vyrobena za pomoci  "Technologie FCT", která je převzatá z kosmického průmyslu. Jsou zde používána „řezaná“ karbonová vlákna (jejich použití je ekologičtější), nikoliv prášek či jiné formy karbonu. Speciální technologický proces umožňuje za vysokých teplot a tlaku vytvářet kompozitní materiál, který má o 2/3 nižší hustotu než titan, ale je mnohem odolnější.  

 Barvy:

- černá

- žlutá fluo

Velikosti:

36–49
poloviční velikosti 38,5–45,5


Parametry

Velikost - číslo: 38, 38
Dostupná velikost - číslo: 38, 38