Přihlásit se

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu
Úvodní stránka O společnosti

O společnosti

Společnost Lom trading zahájila svoji činnost v roce 1995, kdy profesinální cyklista Luboš Lom po ukončení závodní kariéry (3× účast na Giro d´Italia, 2×Vuelta, klasiky Milano - San Remo, Paříž – Roubaix a celá řada dalších světových závodů) využil svých kontaktů v Itálii a navázal obchodní spolupráci s firmou Briko, která vyráběla sportovní brýle. Byl koneckonců jedním z prvních cyklistů, kteří tyto brýle používali v profesionálním pelotonu a vzhledem k dobrým osobním zkušenostem se stal dovozcem brýlí Briko na český trh.


Postupem času se sortiment produktů značky Briko rozšířil i na cyklistické přilby, oblečení a doplňky. Lom trading svým úspěšným působením na českém trhu docílil převzetí zastoupení i lyžařské sekce a od roku 1996 dovážel na český trh také lyžařské brýle pro sjezdové a běžecké lyžování, lyžařské sjezdové přilby a běžkařské oblečení a doplňky této značky. V témže roce začíná i s distribucí cyklistických treter, oblečení a doplňků značky Northwave, kterou Lom trading distribuoval až do roku 2016. V průběhu let rovněž přibyla BOTTECCHIA - italská kola s více než 80.letou historií.

Na zkušenosti s distribucí treter Lom trading navazuje pro cyklistickou sezónu 2017 a stává se distributorem jiné neméně známé italské značky VITTORIA. Další značkou v portofoliu Lom tradingu se v roce 2017 stala značka cyklo oblečení velmi originálního designu, vyráběného v Itálii - ROSTI.

Velkým úspěchem Lom tradingu bylo i získání spolupráce na distribuci pro ČR světové značky COLMAR, kterou obchodníkům nabízí již několikátou sezónu. Orientace na italské značky a Itálii, kde Luboš strávil několik let stále trvá a je logickým vyústěním jeho kariéry v profi pelotonu. 

Rozšíření působnosti Lom tradingu z cyklistiky a lyžování i do oblasti outdooru je oblečení značky ROCK EXPERIENCE, kterou dováží svým klientům poprvé v zimní sezóně 2017-18. Na jaře 2018 jsme získali  rovněž zastoupení italských trekových bot TREZETA