Uživatel nepřihlášen Košík (0)

dětské lyžařské přilby, dětské lyžařské helmy, lyžařské přilby pro děti, lyžařské helmy pro děti

Přilby, helmy, lyžařské přilby, lyžařské helmy, cyklistické přilby, cyklistické helmy lyžařské přilby, lyžařské helmy dětské lyžařské přilby, dětské lyžařské helmy, lyžařské přilby pro děti, lyžařské helmy pro děti

V našem e-shopu naleznete vysoce kvalitní lyžařské přilby (helmy) značky BRIKO. Všechny přilby (helmy) BRIKO disponují zákonnými homologacemi EU, některé mají dokonce homologace (certifikace) pro americký a kanadský trh. BRIKO spolupracuje s celou řadou sportovců, kteří helmy nejen používají při svých špičkových sportovních výkonech, ale i se spolupodílí na jejich projektování a tvorbě designu, kde mohou uplatnit vlastní zkušenosti. Jednou z řady sportovců je americká lyžařka Lindsey Vonn. Jaké vlastnosti by měla mít přilba? Především by měla plnit svůj primární účel a to je, že by měla být bezpečná. Garancí bezpečnosti jsou právě zmíněné homologace. Lyžařské přilby BRIKO splňují  evropskou normu EN 1077, ale i ASTM F:2040, Dalšími požadavky je jistě nízká hmotnost a dobré odvětrání a pohodlné a bezpečné upínání. Juniorské a dětské přilby byly projektovány pro děti a juniory od 5 do 15 let.

Jak vybrat správnou velikosti přilby?

obvod měřte okolo hlavy nad uchem

vyberte si takovou velikost přilby, která je Vám nejpříjemnější, helma nesmí nikde tlačit a být nepohodlná

zároveň však nesmí být ani příliš volná, zapnete-li pásek pro bradou a zakýváte hlavou dopředu a dozadu, přilba by se neměla na hlavě hýbat.

máte-li užší tvar hlavy, volte raději menší velikost

naopak máte-li hlavu kulatější, zvolte větší velikost

při používání přilby ji mějte vždy zapnutou a správně nasazenou!

Velikosti:                   
Akce:   
Značky:               
Vyhledávání v kategorii:  Řadit: