Uživatel nepřihlášen Košík (0)

lyžařské přilby, lyžařské helmy

Přilby, helmy, lyžařské přilby, lyžařské helmy, cyklistické přilby, cyklistické helmy lyžařské přilby, lyžařské helmy lyžařské přilby, lyžařské helmy

V našem e-shopu naleznete vysoce kvalitní lyžařské přilby (helmy) značky BRIKO. Všechny přilby (helmy) BRIKO disponují zákonnými homologacemi EU, některé mají dokonce homologace (certifikace) pro americký a kanadský trh. BRIKO spolupracuje s celou řadou sportovců, kteří helmy nejen používají při svých špičkových sportovních výkonech, ale i se spolupodílí na jejich projektování a tvorbě designu, kde mohou uplatnit vlastní zkušenosti. Jednou z řady sportovců je americká lyžařka Lindsey Vonn. Jaké vlastnosti by měla mít přilba? Především by měla plnit svůj primární účel a to je, že by měla být bezpečná. Garancí bezpečnosti jsou právě zmíněné homologace. Lyžařské přilby BRIKO splňují  evropskou normu EN 1077, ale i ASTM F:2040, Dalšími požadavky je jistě nízká hmotnost a dobré odvětrání a pohodlné a bezpečné upínání.

Jak vybrat správnou velikosti přilby?

obvod měřte okolo hlavy nad uchem

vyberte si takovou velikost přilby, která je Vám nejpříjemnější, helma nesmí nikde tlačit a být nepohodlná

zároveň však nesmí být ani příliš volná, zapnete-li pásek pro bradou a zakýváte hlavou dopředu a dozadu, přilba by se neměla na hlavě hýbat.

máte-li užší tvar hlavy, volte raději menší velikost

naopak máte-li hlavu kulatější, zvolte větší velikost

při používání přilby ji mějte vždy zapnutou a správně nasazenou

Velikosti:                     
Akce:   
Značky:               
Vyhledávání v kategorii:  Řadit: