Uživatel nepřihlášen Košík (0)

O firmě

Společnost Lom trading zahájila svoji činnost v roce 1995, kdy profesinální cyklista Luboš Lom po ukončení závodní kariéry (3× účast na Giro d´Italia, 2×Vuelta,  klasiky Milano - San Remo, Paříž – Roubaix a celá řada dalších světových závodů)  využil svých kontaktů v Itálii a navázal obchodní spolupráci s firmou Briko, která vyráběla sportovní brýle. Byl koneckonců jedním z prvních cyklistů, kteří tyto brýle používali v profesionálním pelotonu a vzhledem k dobrým osobním zkušenostem se stal dovozcem brýlí Briko na český trh.

Příběh Luboše Loma

 

Postupem času se sortiment produktů značky Briko rozšířil i na cyklistické přilby, oblečení a doplňky. Lom trading svým úspěšným působením na českém trhu docílil převzetí zastoupení i lyžařské sekce a od roku 1996 dováží na český trh také lyžařské brýle pro sjezdové a běžecké lyžování, lyžařské sjezdové přilby a běžkařské oblečení a doplňky této značky. V témže roce začíná i s distribucí cyklistických treter, oblečení a doplňků značky Northwave, kterou Lom trading distribuoval až do letošního roku.

Na zkušenosti s distribucí treter Lom trading navazuje pro příští cyklistickou sezónu 2017 a stává se distributorem jiné neméně známé italské značky VITTORIA.

Velkým úspěchem Lom tradingu bylo i získání spolupráce na distribuci pro ČR světové značky COLMAR, kterou našim obchodníkům nabízíme již třetí sezónu. Orientace na italské značky a Itálii, kde Luboš strávil několik let stále trvá a je logickým vyústěním jeho kariéry v profi pelotonu.

 


Luboš Lom a bývalý kolega z týmu NAVIGARE - Stefano Allocchio - Giro d´Italia 2005

L' Eroica 2005 - cyklistika je dnes již zábavou
Cyklistický závod Eroica - dnes už na kole jezdíme pro potěšení